Suunnittelulehti
Suunnittelulehti
Maustesetti

Crystallar

Maustesetti Maustesetti sisältää kaksi ruostumattomasta teräksestä valmistettua shakeria ja yhden sementtipidikkeen. Shakerit ovat kristallipilarin muotoisia, ja niitä käytetään kaikille luonnollisille mineraali- tai yrttimausteille. Jokainen shaker on kiillotettu raikkaalla peilipinnalla. Suunnittelun inspiraatio on kristalliklusterista, kolme shakeria havaitaan yksittäin kristallipylvänä kuusikulmainen prisma, asettamalla ne yhteen pidikkeeseen luoden miniatyyrin kuten kristalliklusterin. Muotoilu ilmaisee käsitteen kaikkien elämien muodostumisesta luonnossa, luonnonvarat hoitavat eläviä olentoja ja rikastavat myös ihmisten elämää.

Projektin nimi : Crystallar, Suunnittelijoiden nimi : Oi Lin Irene Yeung, Asiakkaan nimi : Derangedsign Co. Limited.

Crystallar Maustesetti

Tämä hyvä muotoilu on suunnittelupalkinnon voittaja pakkaussuunnittelukilpailussa. Sinun pitäisi ehdottomasti nähdä palkitun suunnittelijoiden suunnittelusalkku löytääksesi monia muita uusia, innovatiivisia, alkuperäisiä ja luovia pakkaussuunnitteluteoksia.

Päivän suunnittelutiimi

Maailman parhaat suunnittelutiimit.

Joskus tarvitset erittäin suuren joukon lahjakkaita suunnittelijoita keksimään todella upeita malleja. Joka päivä meillä on oma palkittu innovatiivinen ja luova suunnittelutiimi. Tutustu ja löydä alkuperäisen ja luovan arkkitehtuurin, hyvän suunnittelun, muodin, graafisen suunnittelun ja suunnittelustrategian projekteja suunnittelutiimiltä ympäri maailmaa. Saada inspiraatiota isojen suunnittelijoiden alkuperäisistä teoksista.