Suunnittelulehti
Suunnittelulehti
Kuntokeskus, Pilates-studio

Love and Other

Kuntokeskus, Pilates-studio Love and Other on pilates-studio Tianjinissa. Sisätila kattaa 300 neliömetriä kahdessa kerroksessa. Ensimmäisessä kerroksessa sijaitsee yhteinen harjoittelualue, oleskelualue sekä kasvispohjainen juomabaari, jossa vastaanottotiski on yhdistetty juomatiskiin henkilökunnan liikkumisen vähentämiseksi. Toisessa kerroksessa sijaitsevat laitealue ja yksityisopetusalue. Pääasiallisena materiaalina on käytetty ruostumatonta terästä yhdessä valkoiseksi maalatun katon ja sileän panDOMO-lattian kanssa. Valituille seinille sijoitetut suuret peilit saavat tilan tuntumaan avarammalta.

Projektin nimi : Love and Other, Suunnittelijoiden nimi : Yong Zhang, Asiakkaan nimi : Touch Design.

Love and Other Kuntokeskus, Pilates-studio

Tämä upea muotoilu on voittanut pronssisen suunnittelupalkinnon arkkitehtuuri-, rakennus- ja rakennesuunnittelukilpailussa. Sinun pitäisi ehdottomasti nähdä pronssipalkittujen suunnittelijoiden suunnittelusalkku löytääksesi monia muita uusia, innovatiivisia, omaperäisiä ja luovia arkkitehtuuri-, rakennus- ja rakennesuunnittelutöitä.

Päivän suunnittelutiimi

Maailman parhaat suunnittelutiimit.

Joskus tarvitset erittäin suuren joukon lahjakkaita suunnittelijoita keksimään todella upeita malleja. Joka päivä meillä on oma palkittu innovatiivinen ja luova suunnittelutiimi. Tutustu ja löydä alkuperäisen ja luovan arkkitehtuurin, hyvän suunnittelun, muodin, graafisen suunnittelun ja suunnittelustrategian projekteja suunnittelutiimiltä ympäri maailmaa. Saada inspiraatiota isojen suunnittelijoiden alkuperäisistä teoksista.