Suunnittelulehti
Suunnittelulehti
Myymälä

SHUGA STORE

Myymälä Shuga Store -projektissa tutkitaan olemassa olevan rakennuksen alkuperäisiä ominaisuuksia, joka on puhdistettu osoittamaan alkuperäinen ja uudistettu rakenne ottamalla käyttöön uusia materiaaleja uuteen projektiin. Se on jaettu kahdessa kerroksessa, ja vitriinit esiteltiin ilmapiirin jatkuvan vaihtamiseksi myymälämatkan aikana lasin ja peilien avulla. Tavoitteena on saada vanha ja uusi rinnakkain lopputulokseen, jolla pyritään korostamaan tavaraa. Yksinkertainen suunnittelu, selkeä kierto ja hyvä valaistus ovat keskeisiä periaatteita ideassamme suunnitteluun.

Projektin nimi : SHUGA STORE, Suunnittelijoiden nimi : Marco Guido Savorelli, Asiakkaan nimi : SHUGA.

SHUGA STORE Myymälä

Tämä upea muotoilu on voittanut pronssisen suunnittelupalkinnon arkkitehtuuri-, rakennus- ja rakennesuunnittelukilpailussa. Sinun pitäisi ehdottomasti nähdä pronssipalkittujen suunnittelijoiden suunnittelusalkku löytääksesi monia muita uusia, innovatiivisia, omaperäisiä ja luovia arkkitehtuuri-, rakennus- ja rakennesuunnittelutöitä.

Päivän suunnittelu

Upea muotoilu. Hyvä muotoilu. Paras muotoilu.

Hyvät mallit luovat arvoa yhteiskunnalle. Joka päivä esittelemme erityisen suunnitteluprojektin, joka osoittaa suunnittelun huippuosaamista. Tänään meillä on ilo esitellä palkittu muotoilu, jolla on positiivinen vaikutus. Meillä on päivittäin enemmän hienoja ja inspiroivia malleja. Vieraile joka päivä joka päivä nauttiaksesi uusista hyvistä suunnittelutuotteista ja projekteista maailman parhaimmilta suunnittelijoilta.