Suunnittelulehti
Suunnittelulehti
Bluetooth-kaiutin

Kotori 501

Bluetooth-kaiutin Ensi silmäyksellä Kotori 501 näyttää pelkältä akryylisilinteriltä, joka on päällystetty kankaalla. Muoviosat on sijoitettu mahdollisimman taakse, ja kumpaankin päähän on sijoitettu lyhyt jalka estämään vierimistä. Läpinäkyvät akryylikiekot päissä toimivat ohjaimina. Muotoilu sopii helposti mihin tahansa sisustukseen. Lisäksi kangaspäällinen on vaihdettavissa. Asiakas voi valita yhden viidestä eri väristä.

Projektin nimi : Kotori 501, Suunnittelijoiden nimi : Toshihiko Sakai, Asiakkaan nimi : Foster Electric Company, Limited.

Kotori 501 Bluetooth-kaiutin

Tämä hämmästyttävä muotoilu on hopea-suunnittelupalkinnon voittaja muodin, vaatteiden ja vaatteiden suunnittelukilpailussa. Sinun pitäisi ehdottomasti nähdä hopeapalkittujen suunnittelijoiden suunnitteluportfolio löytääksesi monia muita uusia, innovatiivisia, omaperäisiä ja luovia muoti-, vaatetus- ja vaatesuunnittelutöitä.

Päivän suunnittelija

Maailman parhaat suunnittelijat, taiteilijat ja arkkitehdit.

Hyvä muotoilu ansaitsee suuren tunnustuksen. Joka päivä meillä on ilo esitellä uskomattomia suunnittelijoita, jotka luovat alkuperäisiä ja innovatiivisia malleja, uskomattoman arkkitehtuurin, tyylikkään muodin ja luovan grafiikan. Tänään esittelemme sinulle yhden maailman suurimmista suunnittelijoista. Checkout-palkittu suunnittelusalkku tänään ja hanki päivittäinen suunnittelusiivous.