Suunnittelulehti
Suunnittelulehti
Ulkoilu-urheilukengät

C 700

Ulkoilu-urheilukengät C700 on kaupunkiaktiviteetteihin suunniteltu ulkoilu-urheilukenkä. Kantaosa on valmistettu joustavasta TPU:sta, ja se on kaareva tukemaan jalkaholvia. Hengittävä verkkokangas, mikrokuituinen tekninen kangas molemmilla sivuilla ja kumitettu päällinen antavat vakautta ja jalkaa ympäröivän tuntuman. Tukikehys pitää kengän vakaana voimakkaissa iskuissa ja auttaa vähentämään jalkojen väsymistä. Kumipohja on kevyt ja tarjoaa pidon monilla tienpinnoilla. Minimalistinen muotoilu on saanut inspiraationsa kaupunkiarkkitehtuurista ja luonnonpuistoista, ja värimaailma on luonnollisen khakinsävyinen.

Projektin nimi : C 700, Suunnittelijoiden nimi : CGX (Shanghai) Sporting Goods Co., Ltd., Asiakkaan nimi : CGX (Shanghai) Sporting Goods Co., Ltd..

C 700 Ulkoilu-urheilukengät

This excellent design is a winner of golden design award in lighting products and fixtures design competition. You should definitely see the golden award-winning designers' design portfolio to discover many other new, innovative, original and creative lighting products and fixtures design works.

Päivän suunnitteluhaastattelu

Haastattelut maailmankuulujen suunnittelijoiden kanssa.

Lue viimeisimmät haastattelut ja keskustelut suunnittelusta, luovuudesta ja innovaatioista muotoilutoimittajan ja maailmankuulujen suunnittelijoiden, taiteilijoiden ja arkkitehtien välillä. Tutustu kuuluisien suunnittelijoiden, taiteilijoiden, arkkitehtien ja keksijöiden uusimpiin suunnitteluprojekteihin ja palkittuihin malleihin. Löydä uusia näkemyksiä luovuudesta, innovaatioista, taiteista, suunnittelusta ja arkkitehtuurista. Tutustu upeiden suunnittelijoiden suunnitteluprosesseihin.