Toimistokompleksi Yrityksen päätoimisto- ja tehdaskompleksin suunnittelu. Suunnitelma yhdistää orgaanisia ja epäorgaanisia elementtejä, ja neuvotteluhuone esittelee japanilaista henkeä, kun taas lasiväliseinät luovat avoimen toimistotilan. Taukoalue sisältää jakoseinättömän keittiöportaikon sekä lavasmaisen olohuone- ja ruokailutilan. Japanilaisvaikutteisia elementtejä, kuten shoji-seiniä muistuttava keittiösäilytys, on integroitu suunnitteluun, ja kiitotien merkinnät ohjaavat tehtaalle edustaen yrityksen maailmanlaajuista matkaa.
Projektin nimi : Nttdata Xam Technologies Osaka, Suunnittelijoiden nimi : seike hisashi, Asiakkaan nimi : NTT Data XAM Technologies Corporation .
Tämä upea muotoilu on voittanut pronssisen suunnittelupalkinnon arkkitehtuuri-, rakennus- ja rakennesuunnittelukilpailussa. Sinun pitäisi ehdottomasti nähdä pronssipalkittujen suunnittelijoiden suunnittelusalkku löytääksesi monia muita uusia, innovatiivisia, omaperäisiä ja luovia arkkitehtuuri-, rakennus- ja rakennesuunnittelutöitä.