Suunnittelulehti
Suunnittelulehti
Pöytävalaisin

Shining Glass

Pöytävalaisin Pöytävalaisin on suunniteltu käyttämään fasetoitua juomalasia varjostimena ilman muutoksia. Lampunvarjostimen pidikkeessä on ainutlaatuinen puoliympyrän muotoinen varsirakenne, joka on yhdistetty jigiin, joka pitää lasin pohjan tukevasti sisä- ja ulkopuolen välissä. Sen pidike ja pohja on valmistettu saumattomasti viistetystä lasista. Ja sen ääriviivat heijastetaan pohjasta valorenkaalla varustetun jalustan avulla. Valaisimen osana voidaan käyttää suosikkifasetoitua juomalasia, joka on toteutettu harmonisella ykseyden rakenteella luomaan arkea rikastava valoefekti.

Projektin nimi : Shining Glass, Suunnittelijoiden nimi : Keiji Ishikawa, Asiakkaan nimi : KJ studio.

Shining Glass Pöytävalaisin

Tämä hyvä muotoilu on suunnittelupalkinnon voittaja pakkaussuunnittelukilpailussa. Sinun pitäisi ehdottomasti nähdä palkitun suunnittelijoiden suunnittelusalkku löytääksesi monia muita uusia, innovatiivisia, alkuperäisiä ja luovia pakkaussuunnitteluteoksia.

Päivän suunnittelutiimi

Maailman parhaat suunnittelutiimit.

Joskus tarvitset erittäin suuren joukon lahjakkaita suunnittelijoita keksimään todella upeita malleja. Joka päivä meillä on oma palkittu innovatiivinen ja luova suunnittelutiimi. Tutustu ja löydä alkuperäisen ja luovan arkkitehtuurin, hyvän suunnittelun, muodin, graafisen suunnittelun ja suunnittelustrategian projekteja suunnittelutiimiltä ympäri maailmaa. Saada inspiraatiota isojen suunnittelijoiden alkuperäisistä teoksista.