Suunnittelulehti
Suunnittelulehti
Suojattu Flash-Asema

Clexi

Suojattu Flash-Asema Clexi on korkeatasoinen salattu flash-asema, yhdistelmä turvallista tallennustilaa ja biometristä tekniikkaa bluetoothin kautta estääksesi luvattomien käyttäjien haitallisen pääsyn tietoihisi. Maailman ensimmäinen älypuhelinohjattu salattu flash-asema! Sotilaallisen suojauksen avulla tiedot tallennetaan Clexille korkeimmalla turvatasolla. Järjestelmässä ei tarvita ylimääräisiä ohjelmistoja tai ohjelmia sen suorittamiseksi. Clexi on erittäin käyttäjäystävällinen, nopea ja helppo käyttää; kytke, napauta ja pelaa. Clexin jakaminen on myös mahdollista; Sovelluksen kautta omistaja voi valtuuttaa muut käyttäjät jakamaan tietoja.

Projektin nimi : Clexi, Suunnittelijoiden nimi : Maryam Heydarian, Asiakkaan nimi : Clexi.

Clexi Suojattu Flash-Asema

Tämä hyvä muotoilu on suunnittelupalkinnon voittaja pakkaussuunnittelukilpailussa. Sinun pitäisi ehdottomasti nähdä palkitun suunnittelijoiden suunnittelusalkku löytääksesi monia muita uusia, innovatiivisia, alkuperäisiä ja luovia pakkaussuunnitteluteoksia.

Päivän suunnittelutiimi

Maailman parhaat suunnittelutiimit.

Joskus tarvitset erittäin suuren joukon lahjakkaita suunnittelijoita keksimään todella upeita malleja. Joka päivä meillä on oma palkittu innovatiivinen ja luova suunnittelutiimi. Tutustu ja löydä alkuperäisen ja luovan arkkitehtuurin, hyvän suunnittelun, muodin, graafisen suunnittelun ja suunnittelustrategian projekteja suunnittelutiimiltä ympäri maailmaa. Saada inspiraatiota isojen suunnittelijoiden alkuperäisistä teoksista.