Suunnittelulehti
Suunnittelulehti
Monitoiminen istuin

Square and Round

Square and Round Monitoiminen istuin

Monitoiminen istuin Square and Round on monitoiminen istuin, joka on valmistettu pyökkipuusta ja akryylistä. Läpinäkyvä akryylipinta paljastaa sisäisen puurakenteen. Yhdellä tavalla asetettuna pinta muodostaa kevyen istuimen. Ylösalaisin käännettynä sama pinta muuttuu sivupöydäksi, jonka syvennyksessä voi säilyttää avaimia ja muita pieniä esineitä. Osat on liitetty toisiinsa perinteisellä kaksoislohenpyrstökiilarakenteella, joten metallisia liittimiä ei käytetä. Istuimen voi purkaa käsin, kun lukituskiila löytyy. Litteä pakkaus pienentää kuljetustilavuutta.

Projektin nimi : Square and Round, Suunnittelijoiden nimi : Xu Le, Asiakkaan nimi : Hangzhou Great Wisdom Creative Design Co., Ltd.

Square and Round Monitoiminen istuin

Tämä erinomainen muotoilu on voittaja huonekalumuotoilun kilpailun kultaisella muotoilupalkinnolla. Varmasti kannattaa tutustua kultapalkittujen suunnittelijoiden portfolioon, josta löydät monia muita uusia, innovatiivisia, alkuperäisiä ja luovia huonekalumuotoilun töitä.

Päivän suunnittelu

Upea muotoilu. Hyvä muotoilu. Paras muotoilu.

Päivän suunnittelu

Hyvät mallit luovat arvoa yhteiskunnalle. Joka päivä esittelemme erityisen suunnitteluprojektin, joka osoittaa suunnittelun huippuosaamista. Tänään meillä on ilo esitellä palkittu muotoilu, jolla on positiivinen vaikutus. Meillä on päivittäin enemmän hienoja ja inspiroivia malleja. Vieraile joka päivä joka päivä nauttiaksesi uusista hyvistä suunnittelutuotteista ja projekteista maailman parhaimmilta suunnittelijoilta.

Mainosta suunnitteluasi