Kahvila-Baari Pololla ei ole mitään tekemistä ylellisyyden kanssa, se on ajatus elämän rakastamisesta. Ja poolo ja kahvi ovat eräänlainen elämäntapa. Taiwanin Hsinchussa sijaitseva Polo Café on saanut inspiraationsa poolon swingin dynaamisista linjoista sekä valon ja varjon muutoksista hevosten juoksussa. Polo-urheiluelementtien olemus poimitaan ja muunnetaan siisteiksi metallilinjoiksi, jotka hajallaan ja järjestetään tilaan herkillä järjestelyillä. Suunnittelija toi tämän klassisen urheilulajin hengen avaruuteen älykkäiden kattolinjasovitusten avulla luodakseen nopeuden ja keskittymisen tunteen.
Projektin nimi : Polo, Suunnittelijoiden nimi : CHENG HUI HSIN, Asiakkaan nimi : Homeyoung interior decorating and design Ltd..
Tämä hyvä muotoilu on suunnittelupalkinnon voittaja sisätilojen ja näyttelyiden suunnittelukilpailussa. Palkittujen suunnittelijoiden suunnittelusalkku tulisi ehdottomasti nähdä nähdäksesi monia muita uusia, innovatiivisia, omaperäisiä ja luovia sisustustilojen ja näyttelyiden suunnitteluteoksia.